Naprawy Mechaniczne

oleje, płyny, rozrządy, skrzynie biegów, zawieszenia

Przeglądy Okresowe

diagnoza oraz wymiana niezbędnych elementów

Naprawy Elektryczne

rozruszniki, alternatory, kluczyki, sterowniki, test komputerowy clip


O Firmie

Klika słów o RENO CAR:

Pogwarancyjny Serwis Renault i Dacia prowadzimy od 2000 roku. Już w momencie otwarcia posiadaliśmy doświadczenie w naprawie samochodów marki Renault. Obecnie posiadamy wielu wykwalifikowanych pracowników i profesjonalny sprzęt. Staramy się wciąż rozwijać Nasz warsztat i spełniać wszelkie oczekiwania klientów. Z tego powodu stosujemy części oryginalne i sprawdzone części zamienne. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy.

Wszystkie naprawy wykonujemy solidnie i każdą traktujemy indywidualnie. To klient decyduje o zastosowaniu części oryginalnych lub sprawdzonych zamienników. Naprawy staramy się dokonać w najkrótszym czasie, tak aby samochód był do Państwa dyspozycji jak najszybciej.

Biuro Naszego serwisu pogwarancyjnego Renault wyposażone jest w poczekalnie, gdzie klienci mogą poczekać na usunięcie bądź diagnozę usterki. Do dyspozycji klientów znajdują się tam różne czasopisma oraz telewizor.

Warsztat jest do Państwa dyspozycji od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8.00 do 17.00. W przypadku dłużej trwających napraw samochody klientów zostają na terenie ogrodzonym. Posiadamy trzy opcje zapłaty: gotówka, przelew oraz karta płatnicza.

 

Profesionalny serwis pogwarancyjny, atrakcyjna cena

stosowane części i narzędzia:

Wysoką jakość usług w Naszym warsztacie zawdzięczamy profesjonalnemu sprzętowi oraz fachowcom o bogatym doświadczeniu. Wykorzystywanie oryginalnych części lub sprawdzonych zamienników pozwoliło Nam zdobyć wielu zadowolonych klientów indywidualnych oraz firm. Kompleksowa obsługa, komfortowe biuro, gdzie można poczekać na naprawę lub diagnozę samochodu. Akceptowanie płatności gotówką, przelewem lub kartą płatniczą, to tylko niektóre aspekty jakie doceniają Nasi stali klienci.

części RENO CAR - textar części RENO CAR - kyb części RENO CAR - valeo części RENO CAR - bosch części RENO CAR - elf części RENO CAR - trw części RENO CAR - skf części RENO CAR - gates

Wszystkie zastrzeżone nazwy i znaki towarowe stanowią własność opowiednich właścicieli.
Wszystkie nazwy producentów/logo umieczone na stronie, zostały użyte jedynie w celu poinformowania o stosowanych częściach w naszym warsztacie.

łap okazje:

Warsztat RENO CAR specjalnie dla Naszych klientów organizuje liczne promocje oraz akcje sezonowe na naprawę oraz diagnostykę samochodów Renault oraz Dacia. Pozwalają one zadbać o samochód w bardzo przystępnej cenie. Nasze promocje ogłaszamy na Naszej stronie internetowej oraz na facebooku. Zachęcamy do odwiedzania strony oraz profilu

więcej »

 

Kontakt

Formy Kontaktu:

Zapraszamy do Serwisu Renault w Gdańsku i zapozniania się z Naszą bogatą ofertą.

(58) 520-19-14

501-512-988

501-512-989

info@renocar.pl

Więcej informacji kontaktowych znajdą Państwo w dziale „kontakt”. Szczegółowe dane warsztatu jak NIP, Regon, adres e-mail czy formularz kontaktowy.

więcej »

Zaufali Nam

dołącz do nas na facebooku:

Dlaczego My

5 powodów dobrego wyboru reno car

1

Atrakcyjne ceny usług, części
oryginalnych i zamiennych

2

Duże doświadczenie z samochodami
Renault, Dacia

3

Profesionalna i kompleksowa obsługa
samochochodów Renault i Dacia

4

Wygodne trzy formy płatności:
gotówka, przelew, karta płatnicza

5

Bogata oferta naprawy samochodów
Renault i Dacia